Training
Geboortezorg bij verslaving en middelenmisbruik
Je weet, of je hebt een vermoeden van, middelenmisbruik bij één of beide ouders in je kraamgezin. En nu? Wanneer is er sprake van een verslaving? Wanneer moet je je als kraamverzorgende zorgen maken. Na het volgen van de training Geboortezorg bij verslaving en middelenmisbruik ken je alle ins en outs rondom verslaving en middelenmisbruik.
Advies over de best passende training?
Praktische informatie
Locatie
De training wordt gegeven in het simulatiecentrum van Medsim of op de locatie van de kraamzorgorganisatie.
Kosten
€ 73,00
Trainen als groep of organisatie, mail ons voor een offerte op maat.
Accreditatie
Norm 2019 – 2 punten categorie B2
Norm 2023 – 2 punten onderdeel B3
Aankomende trainingen
Waarom deze trainingen:
-
Veilig trainen in kleine groepen
-
Met en van elkaar leren
-
Trainers uit het werkveld
-
Niet alleen leerzaam, maar ook leuk!
Na afronding:
-
Weer helemaal up to date
-
Accreditatie binnen het KCKZ kwaliteitsregister
-
Certificaat van deelname
-
Met vertrouwen naar je volgende gezin!
Over deze training
In de training Geboortezorg bij verslaving en middelenmisbruik komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:
- Soorten middelen
- Onderscheid tussen recreatief gebruik en een verslaving
- Risicogroepen bij het gebruik van middelen
- De effecten van gebruik en de gevolgen voor het (ongeboren) kind
Ik dacht echt onder welke steen kom ik vandaan?
Onze meerwaarde
Waarom kiezen voor Medsim?
Maatwerk is onze standaard
Geen enkele organisatie is hetzelfde. Daarom stemmen wij elke training volledig af op de wensen, doelen en praktijk van de organisatie en de deelnemers.
Trainers uit het werkveld
Wij werken met trainers die zelf actief zijn in het werkveld. Daardoor weten zij precies wat er speelt in de praktijk en brengen zij herkenbare voorbeelden en actuele kennis mee.
High tech,
high fidelity
Wij maken gebruik van moderne technologie en realistische simulaties. Zo creëren we een leeromgeving die de praktijk zo nauwkeurig mogelijk nabootst.
In Eindhoven én op locatie
Onze trainingen verzorgen we in ons simulatiecentrum in Eindhoven, maar ook op locatie bij jullie organisatie. Zo kiezen we altijd de plek die het beste past bij de doelen, de groep en de praktijk.